Тепловий насос "повітря-вода" є одним з найбільш встановлюваних відновлюваних джерел енергії за останні роки… І не дарма, тепловий насос завоював широку громадськість. Тепловий насос зарекомендував себе як надійний засіб збереження планети. Дійсно, тепловий насос - це пристрій, який не виділяє CO2.

Це обладнання має багато переваг і забезпечує чудовий комфорт опалення. Тепловий насос працює автономно і швидко забезпечує ідеальну температуру в усіх кімнатах будинку. Теплові насоси, розроблені та виготовлені Chaffoteaux, адаптуються до всіх кліматичних зон, щоб забезпечити тепловий комфорт навіть у найхолодніших регіонах.

Експерт у цій галузі, Chaffoteaux представляє повний асортимент моноблочних або спліт теплових насосів, щоб запропонувати широкий спектр рішень, адаптованих для професіоналів відповідно до потреб їхніх клієнтів. Теплові насоси Chaffoteaux підходять як для нових будинків, так і для проектів енергетичної реконструкції.

На ринку теплових насосів лінійка Arianext, безсумнівно, найбільше виділяється своїми рекордами продуктивності. Теплові насоси Arianext виробництва Chaffoteaux підключаються в стандартній комплектації та доступні в моноблочній або роздільній версії.

Дані моделі відомі простотою монтажу і відмінною продуктивністю. Ніякої роботи з холодоагентом професіоналам не слід очікувати. Що стосується гідравлічних з’єднань, то тут пристрій знову виділяється тим, що між зовнішнім і внутрішнім блоком майже не потрібно обмеження відстані та перепаду висоти. У роздільних моделях холодильне підключення дозволяє уникнути ризику замерзання взимку, зовні немає водяного контуру. Циркуляційний насос призначений виключно для опалювальних терміналів.

Серія Arianext є найбільш підходящим рішенням для тих, хто шукає продуктивності та економії. Значно зменшуються рахунки за електроенергію, теплові насоси Arianext виробляють понад 5 кВт енергії для підігріву води, споживаючи всього 1 кВт електроенергії. Більше 80% тепла надходить з повітря, повністю поновлюваного джерела енергії. Серія Arianext також є синонімом акустичного комфорту. Дійсно, маючи лише 56 дБ звукової потужності, PAC в діапазоні залишаються майже непоміченими. Нарешті, завжди варто пам’ятати, що теплові насоси Arianext мають право на податковий кредит на перехід енергії.

Теплові насоси "повітря-вода" серії Arianext, пропоновані Chaffoteaux, можуть бути підключені віддалено за допомогою рішення Chaffolink. Що це означає? Люди можуть завантажити мобільний додаток, щоб розумно керувати своїм споживанням енергії. Завдяки Chaffolink користувач може дистанційно змінювати параметри опалення та гарячої води, коли йому зручно. Тепер можливий перегляд споживання в режимі реального часу, а також налаштування графіка опалення відповідно до індивідуальних способів життя.

Завдяки Chaffolink та розробці платформи Chaffolink Manager користувачі мають можливість щоденно відстежувати стан своїх підключених пристроїв. Chaffolink Manager надає доступ до панелі приладів кожного підключеного теплового насоса, щоб передбачити та запобігти аномаліям. Завдяки цьому додатковому сервісу користувачі мають можливість дистанційно діагностувати та втручатися, регулюючи основні параметри роботи кожного теплового насоса. У разі поломки або аварійної ситуації на одному з обладнання отримують повідомлення електронною поштою, щоб якнайшвидше реагувати.

Усі теплові насоси Arianext сумісні з рішенням підключення Chaffolink. Дійсно, всі насоси в асортименті поставляються з Expert Control, шлюзом Wi-Fi Link і зовнішнім датчиком. Підключення до опалювального обладнання є простим завдяки сповіщенню про встановлення, доступному безпосередньо на веб-сайті.