Компанія Viega понад сто років займає лідируючу позицію на світовому ринку монтажної техніки. Продукція Viega проводиться на п'яти заводах, а застосовується по всьому світу.

Viega - світовий лідер в обпресувальній техніці! Якість починається ще на стадії розробки і проходить вирішальне випробування в повсякденному житті. Viega надає обом аспектам особливу увагу.

Дослідження і розробка не зупиняються ні на день, в той час як понад 100 створених в лабораторіях Viega жорстких випробувань перевіряють придатність виробів до практичного використання ще до виходу їх на ринок.

Постійні перевірки на виробництві гарантують, що в кінцевому рахунку з заводу виходить тільки справна продукція. Більш того, всі відомі знаки якості і сертифікати підтверджують: продукція Viega витримує будь-яке випробування дійсністю.

Система прес-з'єднань Viega являє собою простий і зручний спосіб з'єднання мідних труб. Монтаж трубопроводів за допомогою прес-фітинга Viega дозволяє економити час і знижувати вартість монтажу. З'єднання за допомогою прес-з'єднань мають високу надійність, дозволяють витримувати тиск до 16 бар і температуру для мідних фітингів до 150 °C. Термін експлуатації прес-фітингів більше 50 років.

Прес-фітинги фірми Viega виготовляються з високоякісної міді. Завдяки техніці миттєвого холодного прес-з'єднання економиться не тільки 1/3 робочого часу в порівнянні з клейовими з'єднаннями і пайкою, але і забезпечується високий рівень безпеки. Немає пайки - немає небезпеки пожежі, що особливо важливо при проведенні робіт усередині діючих об'єктів і при капітальному ремонті будівель.

Прес-фітинги обжимаються системами прес-інструментів від Viega. Для різних діаметрів є відповідні обтискні губки і обтискні ланцюги. Завдяки послідовно постійній силі обтиску завжди виходить довговічне абсолютно надійне нероз'ємне з'єднання. Сертифіковані згідно ISO 9001 EN 29001 і пройшли контроль якості DVGW.