В інтернет-магазині «Teplosvit» Ви знайдете інформацію про опалювальну техніку, зможете отримати консультацію фахівців і купити газові, електричні, твердопаливні котли, панельні, чавунні радіатори, водонагрівачі, буферні ємності, фітинги, труби, запчастини та геліосистеми, теплові насоси не виходячи з дому чи офісу. Сьогодні наш інтернет-магазин набирає все більшої популярності серед інтернет-користувачів. На сторінках нашого магазину Вас чекає величезний вибір опалювального обладнання, представлена ​​продукція сертифікована, надійна, і, що важливо, за прийнятними цінами.

Наша задача

Наше завдання полягає не тільки в тому, щоб просто продати опалювальне обладнання, але і в тому, щоб інформувати і просвіщати покупця. Для цього ми знімаємо відеоогляди «гарячих» новинок, готуємо статті і новини. Озброївшись всебічною інформацією про опалювальну техніку, Ви зможете самостійно прийняти зважене рішення про покупку саме того товару, який Вам потрібен. Нашою головною метою і основним принципом у роботі є задоволеність клієнтів - як роздрібних покупців, так і організацій. З деякими компаніями ми співпрацюємо вже понад 10 років. При вирішенні будь-яких питань ми завжди на вашому боці, тому що розуміємо - наше майбутнє на 100% в Ваших руках.

Наша мета

Ми прагнемо надати Вам максимум корисної інформації про опалювальне обладнання. Інтернет-магазин забезпечений простими і ефективними інструментами підбору товарів за технічними характеристиками. Наприклад, в категорії ви можете задати сортування по параметрам. Ми готові запропонувати 100% сумісні супутні товари, аксесуари і витратні матеріали. Всі товари в нашому магазині супроводжуються гарантією. Ми дорожимо своєю репутацією, і тому свідомо не продаємо неофіційний або нелегальний товар без гарантії і сервісної підтримки в Україні. В кінцевому підсумку покупка продуктів сумнівного походження доставляє головний біль і для продавця, і для покупця.