Наші переваги

Власний проектний відділ

Власний проектний відділ

Велике портфоліо робіт

Велике портфоліо робіт

Високо-кваліфіковані фахівці

Високо-кваліфіковані фахівці

Сучасні інженерні рішення

Сучасні інженерні рішення

Повний комплекс робіт під ключ

Повний комплекс робіт під ключ

Ми навчаємось та навчаємо інших

Ми навчаємось та навчаємо інших

Гнучка цінова політика

Гнучка цінова політика

Система транспортної логістики

Система транспортної логістики

Запрошуємо до співпраці

Усіх зацікавлених осіб запрошуємо приєднатися до нашої програми партнерства, яка має основну мету, що полягає у побудові професійних робочих взаємин на довгий час і на умовах взаємної вигоди. Співпраця з нами пропонується представникам найрізноманітніших напрямків будівельної діяльності, зокрема, виконробам та постачальникам, монтажникам та дизайнерам інтер'єру, архітекторам і представникам інших професій та сфер діяльності.

Керівників об'єктів, що будуються

Керівників об'єктів, що будуються

Пропонуємо послуги з комплектації будівельних об'єктів: будинків, офісів, ресторанів, котеджів, дач та квартир. Забезпечуємо опалювальним, сантехнічним обладнанням та іншими необхідними матеріалами.

Будівельні компанії всіх видів

Будівельні компанії всіх видів

Запрошуємо до співпраці будівельні організації, які здійснюють свою діяльність по всій території країни. Ми розглядаємо всі варіанти партнерства, готові запропонувати вигідні й максимально комфортні умови для кожної компанії незалежно від її масштабу.

Архітекторів та дизайнерів

Архітекторів та дизайнерів

Налагоджуємо на постійній основі партнерські відносини зі спеціалістами, що займаються облаштуванням інтер’єру – дизайнерами, архітекторами.

Монтажників та інсталяторів

Монтажників та інсталяторів

Співпрацюємо з професіоналами в галузі монтажу та інсталяції систем опалення, водопостачання, котельного та насосного обладнання, систем каналізації та водовідведення.

Отримати консультацію

 

Наші послуги

Проектування об'єктів

Проектування об'єктів

Виконуємо розрахунок та моделювання на всіх етапах проектування від початкових оцінювань до повного планування. Проектуємо інженерні системи для приватних, комерційних й виробничих об'єктів, будь-якого обсягу та призначення.

Монтажні роботи

Монтажні роботи

Наші спеціалісти пропонують комплексні інженерні рішення для монтажу в будинках, офісах, ресторанах та інших будівлях. Монтажні роботи, виконані нашими спеціалістами, гарантують бездоганну роботу обладнання та систем.

Комплектація об'єктів

Комплектація об'єктів

Пропонуємо послуги з комплектації будівельних об'єктів: будинків, офісів, ресторанів, котеджів, дач та квартир. Забезпечуємо обладнанням для опалення та сантехніки, а також пропонуємо широкий вибір інших необхідних матеріалів.

Обслуговування систем

Обслуговування систем

Виконуємо комплексне технічне і сервісне обслуговування інженерних систем та обладнання. Є в наявності вся дозвільна документацію, для здійснення сервісно-технічного обслуговування, необхідний інструмент та склад запчастин.

Ремонт обладнання

Ремонт обладнання

Виконуємо всі види робіт, щодо комплексного сервісного обслуговування, технічного та аварійного ремонту систем опалення, водопостачання, котельного та насосного обладнання, систем каналізації та водовідведення.

Відповідальне зберігання

Відповідальне зберігання

Широкий асортимент обладнання та матеріалів на складі, дозволить зручно та оперативно укомплектувати будь-який об'єкт у найбільш стислий термін.

Отримати консультацію

 

Напрямки інженерно-монтажних робіт

Опалення

Опалення

Водопостачання

Водопостачання

Кондиціонування

Кондиціонування

Інновації

Інновації

Каналізація

Каналізація

Вентиляція

Вентиляція

Комплексні рішення

Комплексні рішення

Бренди

Працюємо тільки з перевіреними європейськими брендами - тільки так можемо бути впевнені, що будь-яка система прослужить ​довгі роки. 

Vaillant
Ariston
Gorenje
Protherm
Areesta
Chaffoteaux
Herz
Reflex
Viessmann
TECE
Wavin
Viega
Wilo
Thermoval
Hi-Therm
Thermasis

Каталог продукції

 

Наші партнери

Biscotti
Diamant Development
Vambud
Вертикаль
Avalon
Emily Resort
Greenville Park
Ярковиця
Квартал Левада
Еко-Дім
Франківський дім
Галжитлобуд
МЖК Експрес-24
LEV Development
Riel City
SOTA Development

Портфоліо робіт

Ми публікуємо проекти реалізовані компанією "Teplosvit". Кожен з об’єктів є по-своєму унікальним. Переглянути готові і реалізовані проекти Ви можете в одному з відповідних розділів. Якщо у Вас виникли питання по реалізації, Ви завжди можете поставити їх нам, скориставшись формою для зв’язку.

Отримати консультацію

 

Наші магазини

Інженерний центр "Теплосвіт"

м. Львів, вул. Кул​ьпарківська​ 115

ТЦ Південний, "Будмаркет" №27

м. Львів, вул. ​Щирецька 36

Гол​овний офіс "Теплосвіт"

Львівська область, с. Нагоряни

FAQ

Ми рекомендуємо створювати Проект для будь-яких систем, навіть для невеликих приватних будинків, тим більше для великих житлових кварталів або комерційної нерухомості. Абсолютно всі види Об’єктів потребують проектування, для створення збалансованої та ефективної енергозберігаючої системи. Тим більше, що вартість проектування у загальних витратах не значна, але допомагає зекономити на матеріалах та врахувати всі особливості Об’єкту.

Вже понад 20 років працюємо на ринку проектування систем опалення та водопостачання в Україні. Маємо простий, зручний і злагоджений механізм роботи над певним Проектом, який складається з наступних етапів:

 • Заповнення брифу, збір інформації та визначення завдань щодо Об’єкту та побажань Клієнта
 • Виїзд на Об’єкт з метою огляду для створення Проекту
 • Підбір обладнання для збалансованої та ефективної системи
 • Створення специфікації та кошторису, їх попереднє узгодження з Клієнтом
 • Створення та узгодження фінального Проекту
 • Підписання договору
 • Монтажні роботи
 • Пуско-технічні роботи
 • Здача та подальше обслуговування Об’єкту

Розробка самого Проекту займає в середньому не більше одного тижня. Для складних та великих Об’єктів може бути потрібно дещо більше часу. Вартість, саме проектувальних робіт, залежить від площі Об’єкту та становить в середньому 1 у.е. за 1 м² площі Об’єкту, для однієї інженерної системи, чи то опалення, чи то водопостачання тощо.

Терміни та загальна вартість по Проекту залежать від:

 • Площі Об’єкту
 • Видів та складності інженерної системи
 • Обраного обладнання та матеріалів

А отже, для різних Об’єктів терміни та вартість різні. Попередня вартість розраховується вже після огляду Об’єкту, вибору обладнання та створення специфікації. Так, встановлення однієї системи, наприклад опалення, у квартирі або у не великому приватному будинку може тривати 1-2 дні. Тоді, коли для встановлення комплексних рішень для великих житлових кварталів, може бути потрібно 1-2 місяці.

Ми працюємо як інженерний центр на території Львова та Львівської області, а також можемо здійснювати роботи у сусідніх регіонах, таких як Тернопільська та Івано-Франківська область.

Але, якщо Ви знаходитесь у інших регіонах, ми можемо порекомендувати Вам партнерські проектувальні та монтажні підприємства. Укомплектувати Ваш Об’єкт якісним обладнанням відомих європейських виробників, за найкращою ціною в Україні, оскільки ми являємось прямим імпортером та офіційним представником відомих торгівельних марок, таких як: Vaillant, Ariston, Termet, Gorenje, TiKi, Areesta, Reflex та інших.

Окрім того, "Teplosvit" є офіційним сервісним центром в Україні цих торгівельних марок, а отже надає тривалу гарантію до 5 років від дати продажу обладнання, здійснює гарантійне технічне обслуговування та ремонт будь-якого обладнання.

Проект узгоджується письмово особисто або у форматі електронної пошти. Підписується договір на виконання всіх видів робіт, надається повний пакет необхідних бухгалтерських документів.

Маємо великий досвід роботи з 2001 року, здійснили більш ніж 600 проектів по всій Україні.

Ми глибоко вивчаємо Ваші потреби та завдання Проекту.

Ми завжди працюємо на результат, який буде влаштовувати нашого Клієнта!

Так. Наша компанія працює не тільки як інженерний центр, а й як торгівельний дім. А отже, якщо Ви маєте своїх підрядників, щодо проектування та монтажу інженерних систем, Ви можете користуватися їх послугами. В такому випадку наша компанія може запропонувати, підібрати та придбати необхідне обладнання за найнижчою ціною, оскільки ми являємось прямим імпортером в Україні всесвітньо відомих торгівельних марок таких як: Vaillant, Ariston, Termet, Gorenje, TiKi, Areesta, Reflex та інших.

А також, ми можемо провести повну комунікацію з Вашими підрядниками, надати їм необхідні консультації, щодо підбору обладнання для створення ефективних інженерних систем.

Так. Ми пропонуємо послугу відповідального зберігання, а отже обладнання буде знаходитись необхідний термін у нас на складі, у відповідних до вимог виробника умовах. Ми гарантуємо його цілісність та збереження всіх властивостей навіть у довготривалий термін.

Ми надаємо гарантію на роботи та обладнання у термінах, які визначені виробниками обладнання, та вказані у гарантійному талоні, за умови проходження регулярного технічного обслуговування.

Для таких випадків працює гаряча лінія Сервісного центру "Teplosvit" за номером ‎+38 067 47 11 707, куди Ви подаєте заявку, щодо необхідності ремонту обладнання. Ми здійснюємо виїзд та ліквідацію ушкоджень, на всі види ремонтних робіт у термін до 2 діб.