Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Теплові насоси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Теплові насоси є енергоефективною альтернативою печам і кондиціонерам для всіх кліматичних умов. Як і ваш холодильник, теплові насоси використовують електрику для передачі тепла з холодного приміщення в тепле, роблячи прохолодне приміщення прохолоднішим, а тепле - тепліше.
Існує кілька типів теплових насосів, які можна використовувати, і найкращий з них, ймовірно, буде залежати від розташування вашого будинку та навколишнього середовища. Теплові насоси можуть використовувати повітря, землю або джерела води для гарячої води та опалення вашого будинку, при цьому 75% енергії, яку вони використовують, повністю виробляється навколишнім середовищем (і ще 25% - електропостачанням вашого будинку).
➡Повітряні теплові насоси Vaillant.
Повітряні теплові насоси використовують зовнішню температуру для відведення тепла і є найбільш поширеним типом теплових насосів, придатних для використання навіть у квартирах. Повітряні теплові насоси можуть працювати також при низьких температурах .
➡Геотермальні теплові насоси.
Геотермальні теплові насоси використовують вбудовану в землю систему відведення тепла. Тому вашому будинку потрібна необхідна земля, щоб можна було встановити наземний масив або свердловинну систему. Встановлені системи не помітні після завершення робіт.
➡Водяні теплові насоси.
Водяні теплові насоси використовують систему, вбудовану в джерело води, для отримання тепла. 💦 Водяні теплові насоси часто є найбільш надійним джерелом гарячої води та опалення у будинках завдяки постійній температурі води зовні. Крім того, встановлені системи водопостачання є найменш помітнішими і найкраще використовуються в тих випадках, коли візуальний вигляд повинен бути збережений за будь-яку ціну.

Вгору
,