З розвитком технологій та прогресування суспільства, кондиціонери стали невід'ємною складовою в інтер'єрі квартири, будинку, чи офісних приміщеннях. Нове покоління кондиціонерів Gorenje з надсучасними технологіями  дозволяють легко управляти, обслуговувати та економити енергію, а простата в установці та компактність приладу робить його ще більш привабливим для кінцевого споживача.

Кілька рекомендацій з правильного вибору та монтажу кондиціонера від інтернет-магазину "Теплосвіт":

Який тип кондиціонера слід вибрати?

Виберіть кондиціонер відповідно до: форми приміщення, можливостей установки, розташування обладнання та місця, де люди проводять найбільше часу в приміщенні. Спліт-кондиціонер підходить практично для будь-якого приміщення. Потрібно знати, що повітряний потік не повинен спрямовуватися безпосередньо на людей. Якщо ми хочемо мати чисте повітря в приміщенні, ми рекомендуємо кондиціонер з активним фільтром.

Установка кондиціонера Gorenje

Внутрішній блок повинен бути встановлений так, щоб потік повітря не був спрямований на людей, що знаходяться в приміщенні. При установці внутрішнього блоку забезпечте:

 • безперебійну циркуляцію повітря
 • достатньо місця навколо пристрою для легкого чищення та можливого обслуговування
 • внутрішній блок не повинен знаходитись під впливом прямих сонячних променів

 

План установки зовнішнього блоку:

 • Якщо кондиціонер встановлений у багатоквартирному будинку, найпростіше місце для встановлення зовнішнього блоку - на балконі. Як варіант, його можна встановити під вікном, у кімнаті або на горищі
 • У житловому будинку зовнішній блок можна встановити на підлога, на балконі, під дахом, на горищі (якщо вентиляція є адекватною) або деінде на стіні
 • Врахуйте вагу кондиціонера та виберіть приміщення де шум і вібрація не будуть турбувати
 • Виберіть місце, де подача повітря та звуковий тиск генерований кондиціонером не буде заважати середовище
 • Якщо на будинок поширюються норми охорони спадщини, зверніться до відповідного органу влади

 

Розглянемо нову лінійку кондиціонерів від Gorenje, їх переваги та функціонал.

 

Модель кондиціонера Gorenje TITAN35 TR. Рекомендована площа для охолодження до 35 м2 з настінним типом внутрішнього блоку. Перемикач ручний. Злив має два направлення (ліве та праве). Потужність нагріву 4100 Вт. Потужність охолодження 3500 Вт. Клас енергоефективності A+++/A++(охолодження/опалення).

 

 

 

 

Моделі кондиціонера Gorenje PANDORA26 TE / PANDORA35 TE / PANDORA53 TE

PANDORA 26 TE - потужність охолодження 2600 Вт, потужність обігріву 2800 Вт, нічний режим, автоматична активність, турбо, захист від холодного повітря, тип дисплея: світлодіодний дисплей.

PANDORA 35 TE - потужність охолодження: 3500 Вт, нагрівальна потужність: 3300 Вт, нічний режим, автоматична активність, турбо, захист від холодного повітря, тип дисплея: світлодіодний дисплей.

PANDORA 53 TE - потужність охолодження: 5000 Вт, потужність нагріву: 4700 Вт, нічний режим, автоматична активність, турбо, тип дисплея: світлодіодний дисплей.

 

Моделі кондиціонера Gorenje REA26 TT / REA35 TT / REA53 TT

REA26 TT - потужність охолодження: 2600 Вт, нагрівальна потужність: 2700 Вт, нічний режим, автоматична активність, турбо, захист від холодного повітря, тип дисплея: світлодіодний дисплей.

REA35 TT - потужність охолодження: 3400 Вт, нагрівальна потужність: 3900 Вт, нічний режим, автоматична активність, турбо, захист від холодного повітря, тип дисплея: світлодіодний дисплей.

REA53 TT - потужність охолодження: 5000 Вт, потужність нагріву: 5600 Вт, нічний режим, автоматична активність, турбо, тип дисплея: світлодіодний дисплей.

 

Моделі кондиціонера Gorenje KAM26 P / KAM26 THP / KAM35 T

KAM26 P

Потужність охолодження: 2600 Вт

Нічний режим

Автоматична активність

Турбо

Тип дисплея: світлодіодний дисплей

 

KAM26 THP

Потужність охолодження: 3000 Вт 

Потужність нагріву: 2500 Вт

Нічний режим

Автоматична активність

Турбо

Тип дисплея: світлодіодний дисплей

KAM35 T

Потужність охолодження: 3500 Вт

Нічний режим

Автоматична активність

Турбо

Тип дисплея: світлодіодний дисплей

 

Функції кондиціонерів Gorenje:

 • Функція таймера. Ця функція дозволяє вам попередньо встановити режим щоденного режиму.
 • Автоматичний рух жалюзі. Завдяки автоматичному переміщенню горизонтальних і вертикальних жалюзі в певному порядку, пристрій забезпечує оптимальний розподіл і потік холодного або теплого повітря через приміщення.
 • 2-х канальне дренажне з'єднання. Дренаж, електричне та газове підключення з лівого або правого боку полегшують установку приладу.
 • Самодіагностика і автоматичний захист. У разі збою пристрій автоматично діагностує помилку та  відображає її на екрані у вигляді коду. У разі серйозної проблеми пристрій автоматично відключається.
 • Розумна функція. Ця функція дозволяє автоматично знижувати потужність охолодження / нагріву на 1 °C протягом перших двох годин роботи. Потім цей режим триває протягом наступних 5 годин, після чого він автоматично відключається. Залежно від температури в приміщенні кондиціонер автоматично вибирає режим роботи. Авто вибір режиму роботи, в залежності від температури в приміщенні (обігрів, охолодження, осушення, вентиляція). 
 • Розширені можливості. Кімнатний термостат, якщо ця функція активована, роль кімнатного термостата здійснює пульт дистанційного управлінні. Регулювання  температури пристроєм кондиціонування в приміщенні в залежності від розташування дистанційного пульта   
 • Низьке охолодження навколишнього середовища. Завдяки спеціальним функціям управління, кондиціонер може ефективно працювати в режимі охолодження до температури -15 °C, що є великою перевагою, наприклад, в холодильних камерах з використанням серверів.
 • 12 ступенів швидкості вентилятора в приміщенні. Внутрішній вентилятор пристрою кондиціонування повітря має 12 класів, що дає йому виняткову адаптивність, ефективність і зручність експлуатації в відповідно до ваших потреб.
 • Захист території від морозу. З цією функцією кондиціонер буде захищати простір від замерзання в зимові місяці. Температура 8 °C буде підтримуватися.
 • Автоматичний перезапуск. У разі збою живлення, коли джерело живлення відновлюється, кондиціонер в автоматичному режимі  повертається до попереднього режиму роботи.
 • Кнопка ручного перемикання. Пристрій кондиціонування може бути увімкнений за допомогою кнопки, без пульта дистанційного керування.
 • Wi-Fi операція. Крім класичного пульта дистанційного керування, пристроєм кондиціонування повітря Pandora, також можна керувати за допомогою безкоштовного додатку для смартфонів в будинку, на роботі, у відпустці чи в будь-якому місці! Для моніторингу та зміни налаштувань або включення і виключення функцій все, що вам потрібно, це бездротове підключення до Інтернету.
 • 1 Вт в режимі очікування. У режимі очікування пристрій кондиціонування автоматично запускає режим енергозбереження. Замість 5 Вт в цьому режимі використовується тільки 1 Вт в годину, що означає економію енергії до 80%.