Бренд Chaffoteaux номер один серед брендів Ariston Thermo Group. Chaffoteaux існує понад 100 років на ринку опалювального обладнання, вважається першовідкривачем у цій сфері. З самого початку свого розвитку за основу в виготовленні обладнання брали інновації, енергозбереження. Першими представили світу обладнання «розумний будинок» на невичерпної, відновлювальної енергії-сонця.

Компанії Chaffoteaux почали два брата в 1914р. в Франції. В даний час головний офіс компанії Ariston Thermo Group, в тому числі Chaffoteaux в Італії, м. Фабріано. На європейському ринку - це бренд є номер один серед інноваційного обладнання, а саме конденсаційних газових котлів, водонагрівачів і альтернативних джерел енергії.

Переваги бренду Chaffoteaux:

  • Досвід виробництва опалювальної техніки більше 100 років.
  • Великі виробничі потужності компанії, а саме більше 22 заводів в 10 країнах, більше 7 тис. Працівників, виробництво більш 6 млн. Одиниць продукції.
  • Використання інноваційних технологій у виробництво опалювального обладнання.
  • Система контролю якості за продукцією. Сертифікована за системою ISO 9001, заснований на контролі якості на кожній стадії виробництва, дозволяє забезпечити високу якість готової продукції.
  • Представництва 150 країнах світу. В тому числі, представництво в Україні. Якісне сервісне обслуговування продукції. Наявність сервісних центрів в кожному місці України.
  • Зручність установки і використання - основоположні принципи, якими керуються фахівці при розробці продукції.

 

В Україні ексклюзивним імпортером газових традиційних і конденсаційних котлів, електричних водонагрівачів 10, 15, 30, 50, 80, 100 л (потужністю нагрівального елемента 2 кВт) є група компаній Теплосвіт.