Chaffoteaux є частиною Ariston Thermo Group, світового лідера в розробці, виробництві і продажу опалювального обладнання. Продукція Chaffoteaux виготовляється на заводах Ariston Thermo Group в Італії, м. Осімо.

Ariston Thermo Group пропонує повний спектр продуктів і послуг для систем опалення та гарячого водопостачання. Соціальна відповідальність завжди була принципом, закріпленим у дії Ariston Thermo Group, з моменту її створення 100 років тому. Це бачення було у засновника Арістід Мерлоні.

В Ariston Thermo Group, більше 250 науковців працюють над інноваціями. Їх мета: розробляти продукти та рішення, які підвищать комфорт, оптимізують споживання енергії і скоротять викиди CO2 та інших шкідливих газів в навколишнє середовище. Поновлювані джерела енергії також займають важливе місце в розробці нових систем опалення та водопостачання. У 1960 році Chaffoteaux запустили нововведення для газових котлів. Компанія створила промислову революцію, яка зробила життя простіше для своїх клієнтів, запропонувала їм унікальний комфорт.

Група компаній "Теплосвіт" протягом багатьох років є найбільшим імпортером і дистриб'ютором газових котлів, водонагрівачів, газових колонок та інноваційного обладнання ТМ Ariston в Україні. Довіра до продукції Ariston росла разом з роботою компаній "Теплосвіт". На даний момент, компанія "Теплосвіт" є ексклюзивним імпортером газових традиційних і конденсаційних котлів, електричних водонагрівачів і газових колонок ТМ Chaffoteaux.