Доброго дня, в нашому асортименті з'явилися біметалеві радіатори Leonardo. 

Радіатори Leonardo виробляються у відповідності з європейськими системами контролю якості ISO 9001:2000. Вимоги цієї системи призводять до того, що кожна секція проходить комплекс контрольних заходів, в тому числіперев ірку на герметичність тиском. Радіатор призначений для систем водяного опалення житлових, громадських будівель і виробничих приміщень.

Технічні характеристики

Радіатори виготовлені за допомогою нової технології «лиття під тиском» з алюмінієвого сплаву класу АК12М2. У біметалевих радіаторах використовується сталеве осердя, ця технологія забезпечує високу міцність! Збірка секцій відбувається за допомогою якісних сталевих ніпелів і спеціальних графітових прокладок, завдяки яким радіатори здатні витримувати високий тиск і температуру тривалий час без порушення цілісності радіатора з допомогою антикорозійної речовини, потім занурюється у ванну з екологічно чистою фарбою на водяній основі та на заключному етапі застосовується порошкове фарбування (RАL 9016), методом електростатичного напилення, внаслідок чого з'являється підвищена міцність до механічного впливу.

Завдяки цим передовим технологіям радіатор HF-500B15 - має наступні параметри:

                                                                            Біметалевий радіатор Leonardo    
Розмір секції 570/80/100 мм  
Максимальний випробувальний тиск 60 бар  
Робочий тиск 20 бар  
Максимальна температура теплоносія 110 °C  
Потужність 205 Вт  

 

Комплектація

 • Радіатор в зборі - 10 секцій.
 • Паспорт - 1 шт.
 • Картонна упаковка - 1 шт.

 

Зауважте, що цей радіатор досить важкий, в т.ч. за рахунок великої площі конвекційних ламелей.

Монтаж

Встановлення радіаторів Leonardo повинні виконувати тільки фахівці, що мають сертифікат або ліцензію на даний вид діяльності. Радіатор встановлюється за допомогою монтажних комплектів настінних або підлогових. Установка проводиться без зняття упаковки, для запобігання механічних пошкоджень поверхонь радіатора. Упаковку з радіатора можна зняти після закінчення всіх внутрішніх робіт у приміщенні (в тому числі і малярних). Для забезпечення найбільш ефективної тепловіддачі радіатора, рекомендується при його монтажі дотримуватися наступних умов:

 • бажана установка радіатора під вікнами, довжина приладу повинна бути не менше 75 % довжини вікна
 • мінімальна відстань від підлоги до низу радіатора - 100 мм, від верху радіатора до підвіконня - 100 мм, від стіни 30 мм

 

Експлуатація радіатора

Радіатор повинен бути постійно заповнений теплоносієм протягом усього періоду експлуатації. Протягом всього терміну служби радіатора Leonardo рекомендується регулярно очищати поверхню панелей і внутрішню частину конвектора від пилу та інших забруднень.

Вимоги до теплоносія:

 • PH-кислотність в межах 7-9
 • Вміст кисню до 0,02 мг/кг
 • Загальна жорсткість до 7 мг/л
 • Температура до + 110 °C
   

Гарантійні зобов'язання

На радіатори Leonardo надається гарантія 10 років з дня продажу, за умови дотримання всіх правил по встановленню і експлуатації. Гарантійні зобов'язання поширюються тільки на дефекти, що виникли з вини заводу-виробника. Початок гарантійного терміну обчислюється з дня введення радіатора в експлуатацію, але не пізніше 12 місяців з дня придбання. З питаннями щодо рекламації необхідно звертатися в організацію, де був придбаний радіатор.

За деталями звертайтеся до Вашого менеджера групи компаній Teplosvit