Chaffoteaux пропонує системні рішення для виробництва тепла та гарячої води з використанням екологічних та ефективних відновлювальних джерел енергії. Поєднуючи енергоефективність та інновації, Chaffoteaux пропонує комплекс продуктів, що забезпечують ефективні та екологічні рішення:

  • У новому будівництві, встановлюючи нові стандарти терморегуляції
  • Під час реконструкції, покращуючи енергетичну ефективність будівель

 

Chaffoteaux розробила новий протокол зв’язку eBus2, простий в встановленні та використанні, який дозволяє інтегрувати та з’єднати різні компоненти системи теплопостачання (газовий котел, сонячну систему, гідравлічні модулі) в більш практичний та ефективний спосіб. Новий протокол зв’язку перебуває під управлінням Expert Control. Новий інтерфейс системи повністю розроблений Ariston Thermo Group, який включає в себе широкий спектр функцій, які забезпечують користувачеві повний контроль над системою.

Широка мережа сервісних центрів Chaffoteaux забезпечує своєчасну технічну допомогу та гарантує безперебійну роботу встановленого обладнання. Понад 40 центрів технічної підтримки по всій території України забезпечують введення в експлуатацію та супровід продуктів Chaffoteaux. Перелік центрів технічної підтримки Ви можете знайти в сервісній книжці, що надається в комплекті з обладнанням.

Комфорт та зниження споживання

Якість та ефективність системи опалення визначається на основі чотирьох елементів: вибраної енергії, режим розподілу тепла в будинку, способу утилізації викидів і режиму управління. Серед цих чотирьох елементів, терморегуляція відіграє центральну роль у мінімізації споживання енергії і підвищенні комфорту. Необхідно пам’ятати, що зниження температури нагріву на 1 °С відповідає зниженню енергоспоживання до 7%. Всі котли Chaffoteaux (за винятком Alixia) містять стандартну функцію терморегуляції SRA. Ця система зменшує різницю температур між нагрівальними циклами та оптимізує ККД котла, при збереженні комфортної температури опалення. Результат: постійний комфорт при мінімальному споживанні енергії.

Власний мікроклімат

Chaffoteaux визначає терморегулювання системи опалення, як один з найважливіших факторів ефективної роботи установки. Компанія Chaffoteaux пропонує асортимент продукції, що забезпечує комплексні рішення та гарантує найвищий рівень економії та комфорту:

  • Зовнішні та внутрішні датчики
  • Термостати і програмовані пульти дистанційного керування
  • Провідне або бездротове з’єднання
  • Готові гідравлічні модулі

 

Функція SRA - це смарт-технологія, яка автоматично управляє основними параметрами котла (температура нагріву і модуляція потужності) з метою оптимізації ефективності. Котли Chaffoteaux завжди можуть досягати і підтримувати задану температуру з мінімальним споживанням енергії. Модулюючі пристрої терморегуляції (Expert Control та Zone Control) контролюють температуру всередині будинку завдяки регулюванню потужності котла. Це оптимізує споживання енергії і знижує кількість циклів включення/виключення, в результаті чого збільшується термін служби котлів та знижується рівень шуму.