Німецька компанія Viega є одним з визнаних лідерів у виробництві систем для опалення та водопроводів, а також внутрішніх сантехнічних систем. Кілька заводів в Німеччині і США виробляють понад 16000 найменувань продукції. 

Найкращим чином себе зарекомендували трубні системи, інсталяції для навісної сантехніки, фітинги та водозливна арматура. 

В  інтернет-магазині "Теплосвіт"  Ви можете купити пресс-фитинги для мідних труб бренду Viega, мідні фітинги під пайку, або ж сифони. 

Радимо ознайомитись з перевагами  використання систем Viega, це цікаво!

Що краще прес з'єднання чи пайка?

Традиційно пайка використовується для з'єднання систем трубопроводів. Хоча цей процес дозволяє встановлювати з'єднання, багато людей не розуміють, що існує більш ефективний і надійний метод. Це приводить нас до Viega ProPress - інноваційна система з'єднання труб, яка поєднує в собі високу якість і швидкість для різних матеріалів.

Що відрізняє Viega ProPress від пайки?

При пайці трубних з'єднань ряд елементів може створювати погані зв'язки. З'єднання можуть бути схильні до руху під час процесу затвердіння, не можуть повністю розплавитися або перегрітися. Будь-яка з цих помилок може призвести до появи тріщин та витоків в системах трубопроводів. Технологія Smart Connect® в продуктах Viega, включаючи ProPress, допомагає усунути ці невизначеності. Можна легко ідентифікувати стиснені з'єднання, що дозволяє їм впевнено завершувати проекти і уникати дорогих ремонтів.

Що відрізняє Viega ProPress від пайки, так це її універсальність. З'єднання можуть бути виконані у вологих або сухих умовах, допомагаючи підрядникам дотримуватися графіка і оптимізувати технічне обслуговування.

Переваги Viega ProPress також поширюються на швидкість установки. За допомогою системи преса безпечне з'єднання труб може бути виконано за сім секунд або менше. Це значно швидше, ніж час, необхідний для того ж з'єднання з пайкою. Зваживши всі плюси та мінуси, очевидно, переможцем протистояння являються - пресс з'єднання.

Спрощення монтажу!

Кожна система трубопроводів в будівлі, така як опалення, газ та питна вода, мають різні вимоги, тому часто передбачається, що не існує єдиного методу підключення, який повністю підходить для всіх застосувань.

Сучасні прес-з'єднання можуть використовуватися на мідних, нержавіючих, вуглецевих і багатошарових трубах, а також на товстостінних сталевих трубах різних розмірів, а також в діапазоні температур і тисків.

Це дозволяє використовувати продукти в самих різних областях, включаючи: гарячу і холодну воду, питну воду, природний газ і зріджений газ, технічні гази і системи пожежогасіння.

Прес-з'єднання також спрощують випробування на витік, оскільки характер продукту означає, що з'єднання або повністю запрессовано і закріплено, або повністю пропущено. Якщо виявлено пропущене з'єднання, фітінг можна відразу ж натиснути, без необхідності готувати ділянку навколо стику або дренувати ділянку трубопроводу.

Важливо вибрати систему, яка гарантуватиме витік з будь-якого нестислого фитинга при випробуванні. Технологія SC-Contur, вбудована в фітинги Viega, забезпечує видимий вихід води із з'єднання при першому заповненні системи. Це також дозволяє проводити сухе випробування з інертним газом, при якому може відбутися істотне падіння тиску в разі пропуску з'єднання.

Актуальна проблема вибору труб!

Хоча і перевірена природа таких матеріалів, як мідь і нержавіюча сталь, означає, що вони як і раніше залишаються популярними варіантами для багатьох систем обслуговування будівель, властивості багатошарових труб можуть забезпечити ряд переваг.

Серед найбільших проблем при монтажі трубопроводу - вузькі місця або складна геометрія усередині будівлі, якій повинна відповідати труба. Структура багатошарової труби дозволяє легко і точно надати їй форму, використовуючи ручні інструменти, без вигинів. Це означає, що труба може бути адаптована до необхідних кутів без необхідності виконувати кілька розрізів і з'єднань.

Як і у випадку з металевою трубою, технологія пресового з'єднання може використовуватися для забезпечення простого, швидкого, чистого та надійного методу з'єднання багатошарової труби. Це дає значну вигоду.

Фітинги з дуже низькими значеннями дзета, такі як система Viega Smartpress, можуть знизити втрати тиску на 80% в порівнянні зі стандартними конструкціями, що істотно впливає на загальну втрату тиску.

Технологія Viega SC-Contur робить будь-які не пресовані з'єднання чітко видимими під час випробувань на герметичність або при першому заповненні системи.

Через подібність можливо поєднати багатошарову трубу і металеву трубу, що робить її ідеальною для ремонту або доповнення існуючих систем. Прес-з'єднання також пропонують просте рішення для з'єднання цих різних типів матеріалів. Доступні компоненти адаптера, які не тільки дозволяють притискати обидві сторони з'єднання, але і при необхідності інтегрують з різьбовою трубою.

Нарешті, незважаючи на те, що універсальність багатошарових труб забезпечує ряд переваг, як і для всіх матеріалів, важливо вибирати високоякісні продукти для забезпечення успішної установки і надійної системи.

Важкі рішення!

Незважаючи на зростаюче число варіантів матеріалу труб для систем опалення та охолодження, все ще існує ряд застосувань, де товстостінна сталева труба є кращим матеріалом. Він регулярно вибирається, коли потрібен більш тривалий термін служби системи.

Проте, інновації в технології з'єднання преса для товстостінної сталі означають, що у монтажників тепер є надійна альтернатива, яка є більш чистою, безпечною і швидкою, це в свою чергу вирішує багато проблем. Останні новинки на ринку, такі як серія Viega Megapress S, дозволяють тепер пресувати сполучну трубку діаметром від 3/8 дюйма до 4 дюймів.

Ключовою перевагою прес-з'єднань є швидкість монтажу. На відміну від інших методів, таких як зварювання і нарізування різьблення, прес-з'єднання вимагають мінімальної підготовки, а саме з'єднання виконується за лічені секунди. Таким чином, прес-з'єднання дозволяють скоротити час монтажу до 60% для розмірів до 2 дюймів і до 80% для труби більшого діаметру в порівнянні зі зварюванням або різьбленням.

Крім того, прес-з'єднання пропонують більш чисту альтернативу. Немає необхідності використовувати мастило як частину процесу, а це означає, що труба і навколишнє область не вимагають очищення під час або після установки. Це також знижує рівень промивання, який буде потрібно системі для видалення забруднень перед введенням системи в експлуатацію.

Крім того, як метод, який не вимагає відкритого полум'я або джерела тепла, технологія пресового з'єднання також забезпечує більш високий рівень безпеки. Однією з ключових проблем при зварюванні є ризик, як для монтажника, так і для навколишнього середовища. Для деяких застосувань використання  робіт по спаюванню строго обмежена або навіть повністю заборонено. Прикладом цього є безліч об'єктів, включених в список або спадщина, де культурна і фінансова цінність будівлі і його вміст означає, що будь-який ризик є неприйнятним.

Однак, як і для всіх сервісних компонентів будівлі, важливо вибрати високоякісні прес-з'єднання, щоб забезпечити надійність і уникнути проблем після завершення проекту. Наприклад, при пресових з'єднаннях якість кожного з'єднання не змінюється, так як фітинг або пресується, утворюючи міцне і безпечне з'єднання, або повністю відсутній.

Тим не менш, важливо вибрати систему, яка буде надійно виявляти стиснені з'єднання в точці установки. Технологія SC-Contur, представлена ​​в лінійці Viega, включаючи фітинги Megapress, довела, що вона забезпечує 100% виявлення сухого або вологого витоку, якщо фітинг був, не спресований.

Товстостінна сталева труба пропонує ряд переваг, коли потрібна велика довговічність. Однак вибір способів підключення традиційно був обмежений, і у кожного є свої недоліки. Технологія з'єднання преса тепер пропонує ряд переваг для підрядників, включаючи швидкість, безпеку, зручність і універсальність.