Завод Gorenje являється європейським виробником високоякісних водонагрівачів. Технічні характеристики всього опалювального обладнання йдуть в ногу з часом - кожен виріб відповідає оптимальному співвідношенню вартості і функціональності, тому найбільш дорогі варіації здатні запропонувати ряд інноваційних функцій і справляються зі своїми завданнями набагато ефективніше аналогів від конкурентних брендів. Незважаючи на високі потужності і багатий функціонал, бойлери Gorenje виділяються своєю енергоефективністю - компанія приділяє багато уваги економічності своєї продукції.

Інженери бренду використовують в своїй продукції найякісніші деталі, які в поєднанні з різноманітними захисними механізмами забезпечують високу стійкість до поломок і експлуатаційного зносу.

Важливим аспектом кожного приладу є забезпечення ним комфорту в процесі експлуатації. Всі водонагрівачі оснащується інтуїтивно-зрозумілими панелями управління, які дуже прості в освоєнні та зручні. Дорожчі рішення оснащуються сенсорними панелями управління, але навіть бюджетні моделі з механічною панеллю вкрай зручні і здатні запропонувати граничний експлуатаційний комфорт.

Група компаній “Теплосвіт” являється офіційним імпортером опалювального обладнання Gorenje в Україні. Своїм клієнтам ми надаємо офіційну гарантію від виробника, проводимо після гарантійне обслуговування за допомогою власного сервісного центру, здійснюємо монтаж опалювального обладнання будь якої складності через партнерів інсталяторів чи монтажних організацій. При необхідності доставляємо обладнання партнерам та кінцевим клієнтам за допомогою власного парку автомобілів.

Для покращення якості та ефективності свого обладнання інженери заводу Gorenje внесли певні правки в модельний ряд, TGNG V9 замінив WS-U NGV9 (знімаються з виробництва), GBF V9 замінив GBF T/V9 (моделі 120 та 150 л залишаються в асортименті, як моделі з металевою обшивкою). Сьогодні розглянемо кілька привабливих водонагрівачів від Gorenje, лінійка TGNG V9 та GBF V9 на 50, 80 та 100 літрів.

Gorenje TGNG V9 - в конструкції бака використовується спеціальна сталь товщина бічних стінок 1.8 мм, а верхня і нижня півсфера бака виконана зі сталі товщиною 2.2 мм. Товщина емалі нанесена на внутрішні стінки бака на порядок товща і спечена з металом, краще ніж в баках конкурентів. Баки проходять жорсткий контроль на всіх етапах виробництва. При розробці дизайну бака вирішувалося складне питання утеплення, для того щоб максимально знизити обсяг займаний баком в приміщенні. При виробництві бойлера використовуються матеріали які повністю переробляються після закінчення терміну експлуатації даних водонагрівачів. Захист від корозії виконаний за допомогою застосування 2-х технологій, таких як магнієвий анод і нанесене емалеве покриття. У даній серії застосовується заглибний (мокрий) ТЕН, який дозволяє швидко нагрівати воду з мінімальними втратами, так як весь нагрівач перебуває у воді.

Gorenje GBF V9 - это сочетание многолетнего опыта и использования современных технических решений. Высококачественный изоляционный слой бойлера позволяет сократить расход энергии. Наружная оболочка пластиковая модель. При разработке этого типа водонагревателя, компания Gorenje позаботилась о вводе новых технических решений в нагревательные части для обеспечения большего удобства, надежности работы бойлера, снижения расходов по обслуживанию и упрощения ухода за водонагревателем.

Нагрівальний елемент (сухий тен) вставлений в захисну металеву трубку на фланці Тена. Емальована внутрішня поверхня бойлера і захисна трубка підсилюють захист апарату від корозії, запобігають утворенню накипу у водонагрівачі і спрощують догляд за ним. Додатковим захистом внутрішньої поверхні бойлера служить магнієвий анод. Водонагрівач Gorenje GBF V9 призначений для персонального, групового або центрального гарячого водопостачання водорозбірних точок.