Проект


В групі компаній Teplosvit створений спеціальний підрозділ, який здійснює проектні роботи для своїх партнерів та клієнтів. Для клієнтів чи партнерів, які здійснюють комплектацію об'єкта чи здійснюють закупку обладнання в компанії Teplosvit, всі розрахунки безкоштовні.

Олег: 📞+380 67 213 44 82

Email: yaseyko_teplosvit@ukr.net

Ростислав: 📞+380 98 139 58 48

Email: shelest_teplosvit@ukr.net

Монтаж


Група компаній Teplosvit здійснює монтаж опалювального обладнання будь якої складності через партнерів інсталяторів чи монтажні організації. Також забезпечує власними силами контроль якості монтажу.

📞+380 67 471 11 80                                                                            

 

 

 

Продаж


Група компаній Teplosvit здійснює продаж опалювально обладнання та комплектуючих відомих європейських брендів - Vaillant, Ariston, Chaffotoeaux, Gorenje, Herz, TECE, за цінами від виробника. 

📞+380 67 471 11 80                                                                  

 

 

 

Сервіс


Група компаній Teplosvit надає офіційну гарантію виробника на все реалізоване обладнання, а також проводить після гарантійне обслуговування за допомогою власного Сервісного центру.

 

Замовити виклик майстра: 📞+38 067 47 11 707             

Доставка


Група компаній Teplosvit здійснює, при необхідності, доставку обладнання партнерам та кінцевим клієнтам за допомогою власного парку автомобілів.                                                                                                                                                                         

 

 

Гарантія


Гарантійні зобов'язання та умови сервісного обслуговування обладнання представленого групою компаній "Teplosvit" розроблені відповідно до положень закону України: «Про захист прав споживачів», постанови «Порядок гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів» та технічної документації на обладнання.