Блог

Історія формування Котлів

Котел, який ще називають парогенератором, це апарат який призначений для перетворення рідини в пари. У звичайній паровій електростанції котел складається з печі, в якій спалюється паливо, поверхні для передачі тепла від продуктів згоряння до води та місця, де пар може утворюватися та збиратися. У звичайному котлі є піч, яка спалює викопне паливо або, в деяких установках, відпрацьоване паливо. Ядерний реактор також може служити джерелом тепла для генерування пари під тиском.

Електричний котел, переваги та недоліки.

Електричнй котел може замінити будь-який інший малий або середній котел в будинку. Це легкий, маленький, компактний і часто абсолютно безшумний. Однак, оскільки вони нагрівають тільки обмежену кількість гарячої води за раз, електричний котел не рекомендується для великих домашніх господарств з більш високим попитом на гарячу воду.

Що таке конденсаційний котел?

Конденсаційні котли - це водонагрівальні прилади, що працюють на газі або маслі, розроблені з метою підвищення енергоефективності шляхом перетворення конденсації водяної пари в тепло для вашого будинку. Конденсаційні котли мають всі ті ж елементи, що і не конденсаційні котли, але різниця полягає в кількості корисного тепла, яке він виробляє з палива, та спалює.