Новинка! Проточні водонагрівачі Ariston

Новинка від Ariston!!! Проточні електричні водонагрівачі AURES!

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ AURES :
Технологія миттєвого нагрівання Ariston переносить вас у світ досконалого комфорту. Компактний резервуар 0,4 л з сильним нагрівальним елементом всередині миттєво розігріває воду, живиться від електрики, гарантуючи кінцевому споживачеві необмежену кількість гарячої води: коли і де користувач хоче.Необмежена гарантована гаряча вода в будь-який час, доступна в широкому виборі варіантів живлення (від 3,5 кВт до 10,5 кВт) для задоволення ваших потреб .Технологія миттєвого нагрівання заощаджує ваш дорогоцінний час, гарантуючи, що гаряча вода завжди готова, коли ви захочете, щоб ви могли витратити її на інші важливі частини вашого життя.
Діапазон Aures розроблений для покриття всього способу використання.
Single Point Range:

  • Діапазон AURES SLIM: для використання однієї точки гарячої води, призначеного для установки всередині душу, вже оснащеного душем і набором кранів (комплект для душу або крана повинен бути підключений безпосередньо до виробу).
    Multi Point Range:
  • Діапазон AURES SLIM MULTI: одночасно подавати більше однієї точки гарячої води (кран + душ).

✔Весь асортимент Aures може похвалитися класом енергії ErP, що досягає найвищого рівня енергоефективності в сегменті електричного водяного опалення
- Відсутність запасу теплої води: вся електроенергія, взята з електричної мережі, перетворюється на необхідну кількість гарячої води, необхідної користувачеві.
- Відсутність втрат на теплостійкість: гаряча вода не запасається, тому втрати тепла відсутні.
- Відсутня суміш гарячої та холодної води: продукт доставляє гарячу воду безпосередньо при бажаній температурі.
✔ Висока якість компонентів і матеріалів:
тривалий термін служби і висока продуктивність з часом гарантуються експертизою Ariston і лідерством у сфері
водопостачання
ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН – 2 ПОВНІ РОКИ
Діапазон AURES гарантує найвищий рівень безпеки в усіх пропозиціях і в кожному аспекті.
- Захист IP25 - Відмінний захист продукту від потрапляння води дозволяє встановлювати одну точку Aures Slim усередині душової кабіни

/ Завдяки односторонньому клапану, продукт уникає будь-якого ризику пошкодити виріб, навіть якщо монтажник неправильно встановлює.
/ Завдяки термостату з подвійним тепловим вимиканням, Aures забезпечує повний захист від раптового підвищення температури води.
/ Двополюсний вимикач витоку землі (ELCB) запобігає електричним ударам, інтегруючись із системою повного захисту пристроїв, що запобігає пошкодженню виробу. При виявленні небезпечної напруги пристрій перериває електричну схему пристрою як запобіжний засіб.
За допомогою кнопки Test і Reset користувач може перевірити, чи функція ELCB працює належним чином.
✔ Розроблений італійським дизайнером Умберто Палермо, діапазон Aures додає елегантний естетичний вигляд вашого будинку компактним корпусом, виготовленим з високоякісних матеріалів, сучасних та елегантних форм, стильних оздоблень та нового високотехнологічного інтерфейсу..
/ Основна, чиста і гармонійна форма.
/ Немає видимих гвинтів.
/ Ергономічне вдосконалення з новим високотехнологічним
інтерфейсом.
ІТАЛІЙСЬКИЙ ДИЗАЙН
Модельний ряд Aures здобув престижні нагороди «Good Design» (найстаріша, найпрестижніша і найбільш визнана програма для досконалості дизайну в усьому світі), завдяки значному і преміальному дизайну
✔ Легке налаштування та керування потужністю та температурою завдяки інтуїтивно зрозумілому та ергономічному інтерфейсу для людей, розташованому спереду і дуже зручним у використанні:

✔ Зовнішнє керування живленням до 4 варіантів :

✔ Компактні розміри та легка вага Aures забезпечують просту установку.
✔ Також забезпечується легке обслуговування та швидку заміну внутрішніх компонентів.