CHAFFOTEAUX є частиною Ariston Thermo Group

CHAFFOTEAUX є частиною Ariston Thermo Group, світовий лідер в розробці, виробництві і продажу опалювального обладнання. Продукція Шафуто виготовляється на заводах Ariston Thermo Group в Італії, м.Осімо.

Ariston Thermo Group пропонує повний спектр продуктів і послуг для систем опалення та гарячого водопостачання.
Соціальна відповідальність завжди була принципом, закріпленим у дії Ariston Thermo Group, з моменту її створення 100 років тому. Це бачення було  у засновника Арістід Мерлоні.

В Ariston Thermo Group, більше 250 науковців працюють над інноваціями. Їх мета: розробляти продукти та рішення, які підвищать комфорт, оптимізують споживання енергії і скоротять викиди CO2 та інших шкідливих газів в навколишнє середовище.

Поновлювані джерела енергії також займають важливе місце в розробці нових систем опалення та водопостачання.
У 1960 році CHAFFOTEAUX запустили нововведення для газових котлів. Компанія створила промислову революцію, яка зробила життя простіше для своїх клієнтів, запропонувала їм унікальний комфорт.

Група компаній Теплосвіт протягом багатьох років є найбільшим імпортером і дистриб'ютором газових котлів, водонагрівачів, газових колонок та інноваційного обладнання ТМ Арістон в Україні.

Довіра до продукції Арістон росла разом з роботою компаній Теплосвіт.

На даний момент, компанія Теплосвіт є ексклюзивним імпортером газових традиційних і конденсаційних котлів, електричних водонагрівачів і газових колонок ТМ CHAFFOTEAUX.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід