Cерія конденсаційних котлів Chaffoteaux Advance

Детально розглянемо нову серію конденсаційних котлів Chaffoteaux Advance, які виготовляють на потужностях Ariston Thermo в м. Серра-де-Конти, Італія.

Дозвольте нагадати, що в Україні бренд Chaffoteaux представляє компанія «Теплосвіт», яка має розгалужену мережу філій та сервісний центр.

Цього року «ТеплоСвіт» презентував та анонсував старт продажів восени 2018 р. нову лінійку конденсаційних газових котлів Chaffoteaux серії Advance. До складу нової лінійки увійшли такі моделі як Mira Advance та Pigma Advance.

Pigma Advance – це котел середнього рівня, який має дуже цікавий дизайн та інтерфейс керування.  Модельний ряд має версії потужністю 25,30 та 35 кВт, одно, та двох-контурне виконання.

Котел має на борту вбудовану в плату керування цифрову шину передачі даних E-Bus2, яка в свою чергу дозволяє під’єднати до котла пульт керування Expert Control на який виводиться інформація про поточний стан котла, температура в приміщенні та ще багато чого.

Mira Advance – це котел який оснащений найсучаснішими рішеннями та має дуже цікавий дизайн та інтерфейс керування. Модельний ряд має моделі потужністю 25-30-35 кВт, одно та двох контурні моделі. Одноконтурна версія котла має вбудований трьох-ходовий клапан для керування завантаженням бойлера ГВП та комплектується датчиком температури бака ГВП.

Плата керування також має цифрову шину передачі даних E-Bus2 яка дає можливість керування до 6-ти зон опалення, 4 з котрих можуть мати електронно керований привід 3-ходового змішувача, можливість під’єднатися до геліо системи та вбудоване погодозалежне керування. Звичайно що все це робиться за допомогою фірмових модулів, які ми розглянемо найближчим часом.

Також вагомою відмінністю є те, що котел комплектується відразу WiFi модемом, пультом керування Expert Control  та датчиком зовнішньої температури.

Серія Advance відрізняється від попереднього покоління новою архітектурою гідравлічного блока, виробництва компанії , який став ще зручніший в обслуговуванні ніж попередній.  В наявності фільтра по зворотної лінії опалення (8) та подачі холодної води (3) із інтегрованим поплавковим датчиком протоку ГВП, автоматичний клапан бай-пасс (12) з окремо винесеною трубкою (13), автоматичний клапан відводу повітря (5), гнучка капілярна трубка манометру, з пластику. Всі елементи мають швидкоз’ємну конструкцію із фіксацією за допомогою кліпс. 
Вторинний теплообмінник ГВП (14), у двоконтурних версіях, фіксується 2-ма гвинтами, аварійний клапан тиску системи опалення 3 Бар ( 11), зворотний клапан наповнення (10) та кран наповнення (9), енергоефективний насос (Mira Advance) (7), датчик тиску (6) а також оновлений 3-ходовий клапан (2) із сервоприводом (1).

Всі моделі комплектуються розширювальним баком на 8 л, чого вистачить для системи опалення із обсягом води до 160 літрів.

Але найголовніша новинка – це новий теплообмінник SPIN TECH та нова однооб’ємна архітектура, яка надає майстрам найвищий рівень доступу до елементів під час технічного обслуговування. Новий теплообмінник SPINTECH, виробництва компанії Valmex (Італія), має нову одновіткову будову та значно збільшену площу перетину, що надає йому високі експлуатаційні властивості.

Тож, купуючи конденсаційні котли Chaffoteaux  споживач отримує сучасну техніку із можливістю подальшого апгрейду, як наприклад встановлення пульта керування із функцією тижневого програмування Expert Control, до якого можна окремо замовити модем WiFi та керувати пристроєм та кліматом в оселі із додатку ChaffoLink, під’єднання геліо системи для ГВП та ГВП+опалення, чи навіть підключення фірмового рішення – теплового насосу Arianext Hybrid

Наступного разу ми розглянемо більш детально серію гідравлічних аксесуарів – багатозональні модулі MGM.

ЗАВАНТАЖИТИ БУКЛЕТ MIRA ADVANCE LINK

ЗАВАНТАЖИТИ БУКЛЕТ PIGMA ADVANCE