Бренд Chaffoteaux номер один серед брендов Ariston Thermo Group.

Бренд Chaffoteaux номер один серед брендів Ariston Thermo Group.
Шафуто існує понад 100 років на ринку опалювального обладнання, вважається першовідкривачем у цій сфері. З самого початку свого розвитку за основу в виготовленні обладнання брали інновації, енергозбереження. Першими представили світу обладнання «розумний будинок» на невичерпної, відновлювальної енергії -сонця.
Компанії шафуто почали два брата в 1914р. в Франції. В даний час головний офіс компанії Ariston Thermo Group, в тому числі Шафуто в Італії, м. Фабріано.
На європейському ринку - це бренд є номер один серед інноваційного обладнання, а саме конденсаційних газових котлів, водонагрівачів і альтернативних джерел енергії.

Переваги бренду Шафуто:

1. Досвід виробництва опалювальної техніки більше 100 років.
2. Великі виробничі потужності компанії, а саме більше 22 заводів в 10 країнах, більше 7 тис. Працівників, виробництво більш 6 млн. Одиниць продукції.
3. Використання інноваційних технологій у виробництво опалювального обладнання.
4. Система контролю якості за продукцією. Сертифікована за системою ISO 9001, заснований на контролі якості на кожній стадії виробництва, дозволяє забезпечити високу якість готової продукції.
5. Представництва 150 країнах світу. В тому числі, представництво в Україні. Якісне сервісне обслуговування продукції. Наявність сервісних центрів в кожному місці України.
6. Зручність установки і використання - основоположні принципи, якими керуються фахівці при розробці продукції.

В Україні ексклюзивним імпортером газових традиційних і конденсаційних котлів, електричних водонагрівачів 10, 15, 30, 50, 80, 100 л (потужністю нагрівального елемента 2 кВт) є група компаній Теплосвіт.