Бойлери Gorenge. Модельний ряд GBF V9/TG NGV9.

Завод  Gorenje являється європейським виробником високоякісних водонагрівачів. Технічні характеристики всього опалювального обладнання йдуть в ногу з часом - кожен виріб відповідає оптимальному співвідношенню вартості і функціональності, тому найбільш дорогі варіації здатні запропонувати ряд інноваційних функцій і справляються зі своїми завданнями набагато ефективніше аналогів від конкурентних брендів. Незважаючи на високі потужності і багатий функціонал, бойлери Gorenje виділяються своєю енергоефективністю - компанія приділяє багато уваги економічності своєї продукції.

Інженери бренду використовують в своїй продукції найякісніші деталі, які в поєднанні з різноманітними захисними механізмами забезпечують високу стійкість до поломок і експлуатаційного зносу.

Важливим аспектом кожного приладу є забезпечення ним комфорту в процесі експлуатації. Всі водонагрівачі оснащується інтуїтивно-зрозумілими панелями управління, які дуже прості в освоєнні та зручні. Дорожчі рішення оснащуються сенсорними панелями управління, але навіть бюджетні моделі з механічною панеллю вкрай зручні і здатні запропонувати граничний експлуатаційний комфорт.

Група компаній “Теплосвіт” являється офіційним імпортером опалювального обладнання Gorenje в Україні. Своїм клієнтам ми надаємо офіційну гарантію від виробника, проводимо після гарантійне обслуговування за допомогою власного сервісного центру, здійснюємо монтаж опалювального обладнання будь якої складності через партнерів інсталяторів чи монтажних організацій. При необхідності доставляємо обладнання партнерам та кінцевим клієнтам за допомогою власного парку автомобілів.

Для покращення якості та ефективності свого обладнання інженери заводу Gorenje  внесли певні правки в  модельний ряд, TG NGV9 замінив WS-U NGV9 (знімаються з виробництва), GBF V9 замінив GBF T/V9 (моделі 120 та 150 л залишаються в асортименті, як моделі з металевою обшивкою).

Сьогодні розглянемо кілька привабливих водонагрівачів від Gorenje, лінійка TGNGV9 та GBFV9 на 50,80 та 100 літрів.

Gorenje TGNGV9 -   В конструкції бака використовується спеціальна сталь товщина бічних стінок 1,8 мм а верхня і нижня півсфера бака виконана зі сталі товщиною 2,2 мм.Товщина емалі нанесеною на внутрішні стінки бака на порядок товщі і спечені з металом краще ніж в баках конкурентів. Баки проходять жорсткий контроль на всіх етапах виробництва. При розробці дизайну бака вирішувалося складне питання утеплення, для того щоб максимально знизити обсяг займаний баком в приміщенні.  При виробництві бойлера використовуються матеріали які повністю переробляються після закінчення терміну експлуатації даних водонагрівачів. Захист від корозії виконана за допомогою застосування 2х технологій таких як магнієвий анод і нанесене емалеве покриття. У даній серії застосовується заглибний (мокрий) ТЕН, який дозволяє швидко нагрівати воду з мінімальними втратами так як весь нагрівач перебуває у воді.

Gorenje GBFV9 - це поєднання багаторічного досвіду і використання найсучасніших технічних рішень. Високоякісний ізоляційний шар бойлера дозволяє скоротити витрату енергії. Зовнішня оболонка моделі пластикова. При розробці цього типу водонагрівача, компанія Gorenje подбала про введення нових технічних рішень в нагрівальні частини для забезпечення більшої зручності, надійності роботи бойлера, зниження витрат по обслуговуванню і спрощення догляду за водонагрівачем.

Повітряний нагрівальний елемент (СУХИЙ ТЕН) вставлений в захисну металеву трубку на фланці Тена. Емальований внутрішня поверхня бойлера і захисної трубки підсилює захист апарату від корозії, запобігає утворенню накипу у водонагрівачі і спрощує догляд за ним. Додатковим захистом внутрішньої поверхні бойлера служить магнієвий анод. Водонагрівач GORENJE GBF V9 призначений для персонального, групового або центрального гарячого водопостачання водорозбірних точок.