Navigation: Новини

Новини

Відпочинок Теплосвіт. Яхтинг, Хорватія

Не тільки працювати, але і відпочивати. 

Група компаній "Теплосвіт" спільно з представництвом Gorenje в Україні організували подорож на яхтах по Адріатичному узбережжю в Хорватії. Участь в регаті взяли як керівництво компанії Теплосвіт так і партнери.

Мідні фітинги Viega

Німецька компанія Viega є одним з визнаних лідерів у виробництві систем для опалення та водопроводів, а також внутрішніх сантехнічних систем. Кілька заводів в Німеччині і США виробляють понад 16000 найменувань продукції.

Найкращим чином себе зарекомендували трубні системи, інсталяції для навісної сантехніки, фітинги та водозливна арматура. 

Сучасні кондиціонери Gorenge

З розвитком технологій та прогресування суспільства, кондиціонери стали невід'ємною складовою в інтер'єрі квартири, будинку, чи офісних приміщеннях. Нове покоління кондиціонерів Gorenje з надсучасними технологіями  дозволяють легко управляти, обслуговувати та економити енергію, а простата в установці та компактність приладу робить його ще більш привабливим для кінцевого споживача.

Кілька рекомендацій з правильного вибору та монтажу кондиціонера від інтернет-магазину “Теплосвіт”:

Високотехнологічний бойлер Velis Evo Wi-Fi

Velis Evo Wi-Fi - це бойлер з високотехнологічними можливостями від відомого італійського бренду Ariston. Пріоритетною особливістю  Velis  являється, розумний зв'язок із Вами. Тепер Ваш водонагрівач у ваших руках. Просто завантажте безплатний мобільний додаток Ariston.net, який доступний на iOS і Android, з'єднайтесь  по Wi-Fi, та змінюйте налаштування, отримуйте  інформацію про роботу приладу, контролюйте витрати електроенергії, відслідковуйте ваші звички, та економте гроші. Новий Velis Evo Wi-Fi випускається в трьох моделях, в залежності від літражу - 50, 80 і 100 літрів.