Що таке конденсаційний котел?

Конденсаційні котли - це водонагрівальні прилади, що працюють на газі або маслі, розроблені з метою підвищення енергоефективності шляхом перетворення конденсації водяної пари в тепло для вашого будинку. Конденсаційні котли мають всі ті ж елементи, що і не конденсаційні котли, але різниця полягає в кількості корисного тепла, яке він виробляє з палива, та спалює.

Заміна старого котла на новий високоефективний конденсаційний котел з покращеним управлінням опалення може заощадити досить таки немалі гроші в скарбничку вашої родини. Ефективність котла - це міра його здатності перетворювати енергію з надходженням палива в воду, яка циркулює навколо вашого будинку.

Як працює конденсаційний котел?
Конденсаційні котли мають два внутрішніх теплообмінника, що означає, що тепло від димових газів, поступає в атмосферу, та зменшується за рахунок рециркуляції тепла назад в систему опалення. Водяна пара в димових газах може бути настільки холодним, що він конденсується і віддаляється в трубу для відходів через трубу для конденсату.

На відміну від не конденсуючих котлів, конденсаційні котли не потребують постійного горіння, тому що вони спалахують, тільки коли є потреба в теплі, використовуючи електричну іскру.

Як дізнатись тип котла?

Перевірте вихід димоходу, який зазвичай стирчить через зовнішню стіну поряд з котлом. Якщо він пластиковий і білий пар виходить з нього при включеному котлі, то це, ймовірно, конденсаційний котел. У не конденсуючих котлах зазвичай є металевий димохід, і газів може не бути видно, тому що вони набагато більш гарячі ніж ті що випаровуються з конденсаційного котла.

Інтернет-магазин Теплосвіт завжди рекомендує своїм клієнтам підходити до вибору котла ретельно, це безпосередньо впливає на результат і ефективність в майбутньому, та економить чималі кошти, оскільки один і той же нагрівач дає різний результат, якщо параметри і кінцеве призначення обрані невірно. Якщо Ви не впевнені в правильності вибору, обов'язково зверніться до наших фахівців-консультантів, вони з радістю допоможуть вам визначитись, та зробити правильний вибір. Важливим чинником роботи котла також являється, його установка/монтаж. У нас Ви можете замовити послугу монтажу опалювального обладнання будь-якої складності,  якість та швидкість робіт контролюється групою компаній "Теплосвіт".