Новини

Сучасні кондиціонери Gorenge

З розвитком технологій та прогресування суспільства, кондиціонери стали невід'ємною складовою в інтер'єрі квартири, будинку, чи офісних приміщеннях. Нове покоління кондиціонерів Gorenje з надсучасними технологіями  дозволяють легко управляти, обслуговувати та економити енергію, а простата в установці та компактність приладу робить його ще більш привабливим для кінцевого споживача.

Кілька рекомендацій з правильного вибору та монтажу кондиціонера від інтернет-магазину “Теплосвіт”:

Високотехнологічний бойлер Velis Evo Wi-Fi

Velis Evo Wi-Fi - це бойлер з високотехнологічними можливостями від відомого італійського бренду Ariston. Пріоритетною особливістю  Velis  являється, розумний зв'язок із Вами. Тепер Ваш водонагрівач у ваших руках. Просто завантажте безплатний мобільний додаток Ariston.net, який доступний на iOS і Android, з'єднайтесь  по Wi-Fi, та змінюйте налаштування, отримуйте  інформацію про роботу приладу, контролюйте витрати електроенергії, відслідковуйте ваші звички, та економте гроші. Новий Velis Evo Wi-Fi випускається в трьох моделях, в залежності від літражу - 50, 80 і 100 літрів.

Бойлери Gorenge. Модельний ряд GBF V9/TG NGV9.

Завод  Gorenje являється європейським виробником високоякісних водонагрівачів. Технічні характеристики всього опалювального обладнання йдуть в ногу з часом - кожен виріб відповідає оптимальному співвідношенню вартості і функціональності, тому найбільш дорогі варіації здатні запропонувати ряд інноваційних функцій і справляються зі своїми завданнями набагато ефективніше аналогів від конкурентних брендів. Незважаючи на високі потужності і багатий функціонал, бойлери Gorenje виділяються своєю енергоефективністю - компанія приділяє багато уваги економічності своєї продукції.
Система прес з'єднань Viega

Система прес з'єднань Viega

Компанія Viega понад сто років займає лідируючу позицію на світовому ринку монтажної техніки. Продукція Viega виробляється на п'яти заводах, а застосовується по всьому світу. Viega - світовий лідер в обпресувальній техніці! Якість починається ще на стадії розробки і проходить вирішальне випробування в повсякденному житті. Viega надає обом аспектам особливу увагу.