+38 (067) 471 11 80
+38 (066) 777 33 47
+38 (032) 227 27 77

Новости

 • 20 Августа 2019 Система прес-з'єднань Viega

  Компанія Viega понад сто років займає лідируючу позицію на світовому ринку монтажної техніки. Продукція Viega проводиться на п'яти заводах, а застосовується по всьому світу. Viega - світовий лідер в обпресувальна техніці! Якість починається ще на стадії розробки і проходить вирішальне випробування в повсякденному житті. Viega надає обом аспектам особливу увагу.

 • 15 Августа 2019 Тепловий насос Chaffoteaux СНХ Arianext S

  Тепловий насос Chaffoteaux СНХ Arianext S - енергозберігаюче рішення для Вашого будинку.


 • 14 Августа 2019 Новинка! Проточні водонагрівачі Ariston

   Новинка від Ariston!!! Проточні електричні водонагрівачі AURES!
  ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ AURES 

 • 20 Июня 2019 Organic

  Група компаній Теплосвіт - офіційний дилер систем фільтрації води ТМ Organic.

 • 20 Ноября 2018 Обігрівачі Gorenje

  НОВИНКА! ОБІГРІВАЧІ ВІД GORENJE! Група компаній Теплосвіт  офіційний імпортер обладнання Gorenje.

 • 08 Октября 2018 Cерія конденсаційних котлів Chaffoteaux Advance

  детально розглянемо нову серію конденсаційних котлів Chaffoteaux Advance, які виготовляють на потужностях Ariston Thermo в м. Серра-де-Конти, Італія.

  Дозвольте нагадати, що в Україні бренд Chaffoteaux представляє компанія «Теплосвіт», яка має розгалужену мережу філій та сервісний центр.

  Цього року «ТеплоСвіт» презентував та анонсував старт продажів восени 2018 р. нову лінійку конденсаційних газових котлів Chaffoteaux серії Advance. До складу нової лінійки увійшли такі моделі як Mira Advance та Pigma Advance.

  Pigma Advance – це котел середнього рівня, який має дуже цікавий дизайн та інтерфейс керування.  Модельний ряд має версії потужністю 25,30 та 35 кВт, одно, та двох-контурне виконання.

 • 04 Октября 2018 Вінниця

  м.Вінниці відкрився магазин Теплосвіт, що знаходиться вул. К. Коріятовичів, 66

 • 28 Сентября 2018 Вайллант водонагрівачі

  Новинка на ринку опалювального обладнання - електричні водонагрівачі Vaillant EloSTOR.  

 • 30 Августа 2018 Chaffoteaux – відомий в Європі бренд опалювальної техніки

  Chaffoteauxвідомий в Європі бренд опалювальної техніки, який народився в Франції, в 1914 році.

  Chaffoteaux відомий як бренд, який завжди має в модельному ряді від бюджетних до топових рішень, а також в певній мірі революційні рішення.

  В наш час Chaffoteaux  пропонує широкий асортимент кліматичної техніки – конвекційні та конденсаційні газові котли потужністтю від 18 до 150 кВт, геліо системи для ГВП та ГВП + підтримка опалення, теплові насоси, електро водонагрівачі, аксесуари керування та гідравлічні модулі швидкого монтажу.

 • 27 Июля 2018 Pigma Advance

  Pigma Advance, эффективное решение с хорошими рабочими характеристиками. Устройство, оборудовано инновационным обменником SpinTech, предназначен для обеспечения подключения, идеально подойдет клиентам, которые стремятся доступного комфорта. Устанавливается в частично защищенных местах.

 • 26 Июня 2018 Clas One

  Новинка!   двухконтурный газовый котел конденсационного типа   Ariston CLAS ONE 24, который может обеспечить  эффективное отопление помещений. Лучший выбор для многоквартирных домов, так и для собственных. Бесшумный в хорошем дизайне котел, удовлетворит всех не только своим дизайном, а также практичностью и легкостью в использовании и монтаже. 

 • 08 Июня 2018 Сервіс Теплосвіт

  Один з ключовим чинників якості роботи компанії, адаптації її під покупця та відповідальність за свою продукцію, являється показник роботи власного сервісного відділу. 

  Група компаній Теплосвіт  більше 15 років пропонує клієнту не просто продукт, обладнання, "коробку", а комплексне рішення, починаючи від власного проекту (при необхідності),  підбору обладнання, до якісного монтажу, і на мою думку, що дуже важливо гарантійне та післягарантійне обслуговування всього обладнання, що придбане в нашій компанії.

 • 13 Апреля 2017 Газовые колонки ТМ Gorenje

  Газовые колонки ТМ Горенье  делятся на две линейки:
  Линейка BASIC, модели: GWH10NNBW та GWH10NNBWC 

  Линейка ADVANCED, модель:
  GWH12NFEAC

 • 07 Апреля 2017 Почему водонагреватели Chaffoteaux (Шаффото) одни из лучших?

  CHAFFOTEAUX является частью Ariston Thermo Group, одной из ведущих мировых компаний в области разработки, производства и продажи систем отопления и горячего водоснабжения. 

 • 01 Февраля 2017 CHAFFOTEAUX является частью Ariston Thermo Group

  CHAFFOTEAUX является частью Ariston Thermo Group, мировой лидер в разработке, производстве и продаже отопительного оборудования. Продукция Шафуто изготавливается на заводах Ariston Thermo Group в Италии, м.Осимо.

 1 2 > 
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
предупреждение
В список желаний могут добавлять только авторизированные пользователи